Vlnitá lepenka

Vlnitá  lepenka se ve firmě Kartonáž BOS Ostrava vyrábí od 10/2017. Momentálně vyrábíme dvouvrstvou vlnitou lepenku v kvalitách, které si sám zákazník zvolí, dále jsme schopni vyrobit třívrstvou vlnitou lepenku vhodnou pro další zpracování.

Maximální šíře vlnité lepenky je 1600 mm. Další rozměry jsme schopni přizpůsobit dle přání zákazníka. Vlnitou lepenku jsme schopni dodávat jak v rolích, tak i v arších.

Tato lepenka je vhodná pro proklady, takže je využitelné v lehkém i těžkém průmyslu nebo třeba také pro malíře či chovatele ptáků. Dvouvrstvá vlnitá lepenka je snadno ohýbatelná, tudíž je vhodná pro balení věcí tak, aby se Vám v krabici nepoškodily a může nahradit neekologickou bublinkovou fólii.

Dvouvrstvá vlnitá lepenka nezatěžuje životní prostředí, neboť je 100% recyklovatelná, tudíž ekologicky nezávadná.

Zvlňovací linka Champion

Je stroj na výrobu dvouvrstvé vlnité lepenky. Stroj byl do naší firmy dodán v roce 2017, kdy byl společně dotován z Evropské Unie z programu zelená technologie. Stroj je vyroben nejmodernější technologií, tudíž jsme schopni vyrábět prvotřídní dvouvrstvou lepenku tak, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky.

Sheetcuter – archovací stroj

Je stroj na archování papíru, skelné rohože, tiskových archů a dalších výrobků, které je nutno naarchovat z role. Tento stroj je schopen řezat i 80 g papír na rozměry, které si náš zákazník přeje.

Převíjecí stroj role-role

Je stroj na převíjení papíru z velkých rolí na role menší.

Výroba dvouvrstvé vlnité lepenky na stroji Champion